Your browser does not support JavaScript! Osobista Stylistka Paulina Adamczyk | Personal Stylist - Warszawa

Kilka słów o moim świecie...

Nazywam się Paulina Adamczyk, na co dzień mieszkam w Warszawie.

Z wykształcenia jestem inżynierem, z pasji dyplomowaną stylistką  i blogerką modową.

Moda od zawsze była moją największą pasją w życiu.

Ukrywałam się z tym parę lat pracując w innych branżach szukając swojej drogi. Zaraz po studiach technicznych koordynowałam procesy produkcyjne, a skończyłam jako manager sprzedaży w warszawskiej korporacji. W międzyczasie codziennie śledziłam nowinki ze świata mody, czytałam czasopisma modowe, uczęszczałam w we wszystkich możliwych warsztatach stylu, oglądałam pokazy mody, czerpałam inspiracje z wszystkiego przez co wyszlifowałam w sobie wyczucie estetyki.

Posiadam wyjątkowo czujne oko, które wyłapie każdy nieprawidłowy detal. Patrzę… i już wiem 🙂

Ze względów charakterologicznych bardzo ważną kwestią jest dla mnie dbałość o detale i estetyka.

Zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę z zakresu profesjonalnej stylizacji.  Dużej dawki wiedzy i umiejętności zaczerpnęłam podczas profesjonalnych szkoleń u kilku znanych i cenionych stylistów oraz w pracy z klientem. Dodatkowo podjęłam studia podyplomowe na warszawskiej uczelni związane z modą, gdzie poznałam jeszcze bardziej specyfikę branży modowej.

paulinaadamczyk

Dlaczego ja?

Przede wszystkim dlatego, że wierzę w moc ubrań i stylizuję z czystej pasji. Posiadam wyczucie estetyki, wyobraźnie artystyczną oraz empatyczne podejście. Kilka lat w korporacji, środowisku biznesowym nauczyło mnie również profesjonalnego podejścia do klienta. Jako stylistka czuję, że jestem w dobrym miejscu i chcę wykorzystać swoje zdolności i potencjał.

Dlaczego stylistka osobista?

Moda od zawsze gościła w moim sercu. Ten zawód wyszedł z czystej pasji i misji…ponieważ czuję ją, aby móc wykreować Twój wizerunek poprzez ubiór. Ty podwoisz jakość swojego życia, a ja będę mieć olbrzymią z tego satysfakcję!

Dlaczego stylistka sesji zdjęciowych?

Na samą myśl o sesji zdjęciowej, którą mam wystylizować, dostaję dużej dawki niepohamowanej energii. Uwielbiam ten stan, w którym czuję, że jestem w swoim żywiole! Dbałość o detale i estetyka pomagają mi w zaplanowaniu nawet najmniejszego szczegółu.

Dlaczego blogerka?

Pokazuję Ci mój indywidualny styl i pogląd na modę. Blog to duża dawka inspiracji i wiedzy na temat stylizacji i mody. Ponadto lubię tworzyć treści związane z tematyką modową.