Your browser does not support JavaScript! Wiosna 2020- kowbojki damskie | Paulina Adamczyk

Wiosna 2020- kowbojki damskie

Motywem przewodnim będą dzisiaj kowbojki.

Ten trend pojawił się już zimą 2019. W tym sezonie każda kobieta znajdzie coś dla siebie, ponieważ wachlarz możliwości jest spory. Począwszy od krótkich botek na słupku z delikatnym zarysem, aż po typowe długie kowbojki inspirowane Dzikim Zachodem.

Ja dzisiaj postawiłam na takie pośrednie. Typowy Dziki Zachód byłby wtedy kiedy pojawiłby się dodatkowy print, kolor, przeszycia, bądź wstawki i byłyby dłuższe.

Jeden z największych domów mody Dolce&Gabbana włączyło do swojej kolekcji kowbojki ze zwierzęcym printem, czy emitacją skóry węża.

Takie buty prezentują się świetnie ze spodniami typu slouchy, jakie mam na sobie, zwiewnymi sukienkami, spódnicami, szortami, bluzkami koszulowymi, a nawet z klasycznymi obcisłymi jeansami. Świetnie również wyglądają z oversize’ową dłuższa marynarką i krótkimi szortami. Jest wiele możliwości stylizowania ich w super modne zestawy.

Zanim zaczęłam pisać ten post, skończyłam tworzyć spersonalizowane zestawy dla mojej klientki w ramach usługi ‘zakupy online’. Wybrałam jedną parę botek, z którymi stworzyłam aż 9 różnych gotowych zestawów do noszenia.

Warto zainwestować w kowbojki, które nam posłużą na lata. Zwłaszcza, że nie tylko w sezonie wiosna/lato wyciągamy je z szafy. Sprawdzą się również w chłodniejsze dni. Możliwości jest sporo. Pamietajmy jednak, kiedy postawimy na bardzo charakterystyczne kowbojki, zostawiajmy je raczej w total look‘ach.

kowbojki Gino Rossi | spodnie, bluzka Zara | zegarek Parfois